.

.

Гравитацијата Паѓа Journal3 Хривнија Diepsloot Дневник Pendant Црната Лава Камен Камен Мушка Нараквици Јаже, Верига Влакно Хривнија HC12468

Гравитацијата Паѓа Journal3 Хривнија Diepsloot Дневник Pendant Црната Лава Камен Камен Мушка Нараквици Јаже,

DEN 145.00
DEN 157.92

Од стоката
Во магацинот

Почитувани Купувачи : Ние сме фабрика директни продаде и accpet ОЕМ & ODM цел. (големопродажба e-mail : ) Ако вашата цел повеќе од 220 ние ќе бесплатен превозот преку express. Топло информации : 1.НЕ Мин. цел Ограничување Сега!,прифати се меша цел, Бесплатен превозот од : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Цел помалку од 7$) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (Цел повеќе од 7$) 2.Ако вашата нарачка > $220,ќе им понуди бесплатен превозот од комерцијални се изрази,како што се ЕМС DHL или Fedex и така натаму. 3.Речиси сите онлајн производи може да биде gotted,можете да поставите цел директно.Но, понекогаш може да се надвор од акциите,ако е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во рок од 24hours. Ако не можевме да ја добиете вашата навремено да одговори во рок од 48 часа,ние ќе испрати ви производи со сличен објект. 4.Нормално,нашите производи процесот на подготовка е 3 работни дена.Песна информации обично доаѓаат од 7-10 дена откако ќе го испратите на стоки надвор. 5.Ако сте задоволни со нашите производи,pls не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас,во моментов, ние ќе се обидеме потрудиме да slove било каков проблем. Гравитацијата Паѓа Journal3 Хривнија Diepsloot Дневник Pendant Црната Лава Камен Камен Мушка Нараквици Јаже, Верига Влакно Хривнија HC12468 Мушка Материјал : Црна Лава Камен,Мат Камен Метал Материјал : Цинк Легура се Стеснува Кругот на Бразлетна : околу 17 см Пол : Унисекс(Мажи и Жени), Монистра, Големина : 3x2.8cm Тежина : 50g Мушка Големина : 10мм

Таа е поголема од информацијата

Должина:
17cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Канал поставување
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Бренд Име:
moontreya
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
HC12468
Материјал:
Црната Лава Камен,Мат Камен
Тежина:
51g
Синџир должина:
17 cm
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Следење informaton:
>7USD со следење на информации
Поддршка:
Dropshipping и трговија на големо
Производи во категоријата