.

.

надворешен дијаметар 30мм внатрешен дијаметар 28mm дебелина на ѕид 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал

надворешен дијаметар 30мм внатрешен дијаметар 28mm дебелина на ѕид 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ

DEN 1003.00
DEN 1055.52

Од стоката
Во магацинот

надворешен дијаметар 30мм внатрешен дијаметар 28mm дебелина на ѕид 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал
Други големина контактирајте со нас

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Алуминиумска цевка 001-30-28
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Индустриски
Структура:
DIY
Име на производ:
30*28*300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка
Производи во категоријата