.

.

Природни скапоцен камен Ѓердан Pendant 42*23mm Вода Капка Pendant се Зголеми Кварц Жолта Тигар Око Црвено Ахат Камен Шарм Накит

Природни скапоцен камен Ѓердан Pendant 42*23mm Вода Капка Pendant се Зголеми Кварц Жолта Тигар Око Црвено Ахат

DEN 170.00
DEN 220.80

Од стоката
Во магацинот


Предмети Име : Природен Камен Приврзоци 42*23mm Вода Капка Pendant Жолта Tger Око Опал се Зголеми Quartzs Carnelian Aventurine Исцелување Духовна Монистра
Pendant Szie : 42*23mm
Како Да се Измери и Правење
ПРАТКАТА 1.Предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2-3 работен ден по вашата исплата е завршен. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 2.Нормално тоа ќе се 15-45 работни дена да пристигне до дестинацијата. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 3.Цел вредноста на повеќе од $5 ,Ние ќе бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( сад преку e Packet ) . Цел вредност помала од $5, Ние ќе бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (руската Федерација преку Ali Express Saver Превозот ). Цел вредноста на повеќе од $150 , Ние ќе бесплатен превозот преку брзо express( DHL、ЕМС、ТНТ и Fedex ) 4.Сите царински давачки, давачки и даноци за увоз на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност. ПОВРАТНИ информации 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен(5 ѕвезди) повратни информации. Ние навистина ќе го ценат тоа. 2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме не ни даваат неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Благодарам многу.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
42*23mm
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
GMB724
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
F00922
Приврзоци Тип:
Круг
Главниот Камен:
Кварц
Производи во категоријата