.

.

Топла Продажба Мулти Бои Прекрасна Лак Мачки Куче Вратоврска Кучиња Bowtie Јака Милениче Материјали Бел Вратоврска Јака 1Pcs

Топла Продажба Мулти Бои Прекрасна Лак Мачки Куче Вратоврска Кучиња Bowtie Јака Милениче Материјали Бел Вратоврска

DEN 34.00
DEN 45.12

Од стоката
Во магацинот


Спецификација :
100% Сосема Нов
Симпатична печатење со бел, лесен и удобен за носење.
Совршен за секоја околност, како што се секојдневна употреба, страните, свадба или преземање на фотографии.
Одличен подарок за вашите домашни миленици
Материјал : полиестер
9 стилови за избор : како фотографија покажува
Bowknot големина : околу 8.5x4cm
Бел дијаметар : прибл 1.6 см
Јака ширина : околу 1cm
Погоден за вратот дебелина 16-30cm
Пакет се вклучени :
1 x Bowknot Пет Јака
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешка поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M
Бренд Име:
Despitego
Шема:
Печати
Материјал:
Најлон
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Тип:
Кучиња
Функција:
n
Материјал:
Ткаенини
Тип:
задави јака
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
прилагодлив
Земја/Регион на Производство:
Кина
Куче Подигнат Тип:
Никој
Куче Поводник Тип:
Никој
Јака Тип:
Никој
Производи во категоријата