.

.

Жените Кина Про Тим Велосипед Џерси Колекции Женски Велосипедизам Фустан MTB Планински Велосипед Облека Поставува Циклус ЛИГАВЧЕ Шорцеви Униформа Облека

Жените Кина Про Тим Велосипед Џерси Колекции Женски Велосипедизам Фустан MTB Планински Велосипед Облека Поставува

DEN 665.00
DEN 1008.00

Од стоката
Во магацинот


Здраво, драги пријател. Ви благодариме за посетата на нашата продавница. Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница. Ние сме сите на стил за про велосипедизам облека/велосипедизам очила/велосипедизам шлем. Ако не можете да најдете она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас. Нашите Whats App : +8613986281589
Facebook :
Трговија на големо и Пад на превозот се и добредојдени 1,За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае кратко време да пристигне. 2,За пад на превозот,ние може да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 3,Ние брод секој ден освен недела,Ние ќе брод во два дена по вашата исплата и да се пополни во следење на број во 4 дена. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Сепак, различните политики во различни земји , не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така што треба да оставите порака кога ставање на ред и да ни каже колку вредност треба да биде прогласен. Ние не прифаќаме било каква одговорност ако купувачот одбие да го исчистите стоки и не ја прими стоката Што треба да направам ако не го примите објект? Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги пратите на вашиот предмет. ако не можете да примате тоа, ние може да се направи целосна реконструкција или повторно да ја прати.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Пол:
Жените
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Материјал:
Полиестер Lycra
Бренд Име:
БЕС ТРКА
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Дама Јава Спортски
is_customized:
Yes
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Пол:
Жените/Женски
Место на Производство:
Кина
тип 1:
Жените Велосипедизам Дрес И Шорцеви
тип 2:
Планински Велосипед, Велосипед Трки, MTB Велосипед Одговараат на Сет
тип 3:
Про Тим Јава Униформа, Maillot Ciclismo
Тип 4:
Триатлон Одговараат, Skinsuit
подлога:
гел подлога
Производи во категоријата