.

.

3d Дуксери Суичери Мажи Жени Убава Земја Печати Долг Ракав Качулка Тенки Тренерки Есен Хип Pullover Hoody Sweatshirt

3d Дуксери Суичери Мажи Жени Убава Земја Печати Долг Ракав Качулка Тенки Тренерки Есен Хип Pullover Hoody Sweatshirt

DEN 847.00
DEN 1388.64

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации
1. Во случај на rush hour или национални одложување, ќе биде подолг од 60 дена, ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере.), ве молиме да ги споделите со нас. Поради земени во светлина и го следат,слика можеби имаат мала chromatism проблем. Почитувани,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена (во работни денови), откако вашата уплата. Наплата ќе се прифати & ослободување кога се врати производот е добро примени.
Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме изберете 1-2 големина поголем од вообичаеното!!
Азија Големина на Табелата (cm)
Големина
Рамо
Градите
Должина
Sleeve
М
45
100
65
60
L
46
104
67
61
XL
47
108
69
62
2 XL
48
112
71
63
3 XL
49
116
73
64
Големината на табелата за референца,1-3 см грешка е прифатливо и нормално
Бојата и големината Објаснување
1. Ние ќе се обезбеди позитивни повратни информации за купувачот штом купувачи да платат за производи. Ова е неизбежна.
3d Дуксери Суичери Мажи Жени Убава Земја Печати Долг Ракав Качулка Тенки Тренерки Есен Хип Pullover Hoody Sweatshirt
ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Ние нудиме на превозот од Кина Пост Воздух Mail, просечно време на испорака е од 15~30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25~45 дена.
Царинската Проблеми
1.
Услуга На Клиентите
1. Ако имате квалитетот проблем на стоката, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
Шопинг Водич
Плаќање
1.Плати со Boleto,ве молиме да заврши на плаќање ПОБРЗО,тогаш ние можеме да брод на објектот во времето.
Враќање & Наплата
1. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Превозот
1. Ве молиме не't leave никакви негативни повратни информации пред да ни даде оваа можност.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
Г-дин 1991INC&Пропушти.ОДИ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Дуксери
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
Сезоната:
пролет, Есен,зима
Модел стил:
3D печатење
Стил:
Божиќ качулка
Пол:
Одговараат за мажи жени унисекс
Тип:
Pullovers
Производи во категоријата