.

.

1:12 Feiyue FY01 FY02 FY03 FY04 FY05 FY06 FY07 Пред Опрема Кутија Собранието РК Автомобил Дел FYQBX01

1:12 Feiyue FY01 FY02 FY03 FY04 FY05 FY06 FY07 Пред Опрема Кутија Собранието РК Автомобил Дел FYQBX01

DEN 300.48

Од стоката
Во магацинот


Опис : Точка име : FY-QBX01 Пред Опрема Кутија Собранието Бренд Име : Fei Yue Материјал : Цинк легура+PA Влакна+Хардвер се Применуваат за : FY-01/FY-02/FY-03 Пакет Incd : lude 1x FY-QBX01 Пред Опрема Кутија Собрание

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
JJRC
Надградба На Делови/Додатоци:
Хидраулична Трансмисија Кутија
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
FY-QBX01
РК Делови и Accs:
Предниот Менувач Кутија Собрание
Четири тркала Атрибути:
Предниот Менувач Кутија Собрание
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Предниот Менувач Кутија Собрание
Производи во категоријата