.

.

Лов Трага Камера Full HD 1080P Видео Ноќ Визија Дигитални Камери Sup Ловец Камери дивиот свет Камера Фото Замки

Лов Трага Камера Full HD 1080P Видео Ноќ Визија Дигитални Камери Sup Ловец Камери дивиот свет Камера Фото Замки

DEN 2724.00
DEN 4128.00

Од стоката
Во магацинот

0
-Напојување : 8x батерии тип LR6 (АА); 8x Ni MH батерии тип LR6 (АА) со низок само празнење;надворешна 6 V -напојување, најмалку 1,5 A (не се испорачува)
-Времето на мирување : прибл. Лесен за Употреба и Монтажа.
Спецификација :
-Се Прикаже : Англиски, Француски, Кинески, Холандски, Италијански, Португалски, Германски, Унгарски, Полски, Шпански, Фински
-Manual : Англиски
-Image Sensor : 5.0 мегапиксели, 1/2. 180 * 120 * 97mm
Answer : ___________________________ Note :
Никогаш не инсталирајте различни видови на батерии или нови и стари батерии во производ во исто време; животниот век на батеријата можеби се намали во Време Застаруваат, FHD/HD Video mode (во Зависност од прилагодувањето);
Во секое време ќе се вчита на истовар батерии, бидете сигурни дека камерата е исклучена.4" TFT Колор LCD Дисплеј, поддршка на слики и видео репродукција; Камера може да биде програмиран да операција или во ПИР или режим на Време Застаруваат режим. Ако се користи надворешен извор на енергија, не го отстранувајте внатрешните батерии;
Бидете сигурни дека камерата е моќ е исклучен пред вметнување или отстранување на SDcards на батерии;
Пакетот Вклучува :
1*TC03 Лов камера;
1*Рака;
1*USB Кабел (50cm);
1*База;
1*Ѕид
1* Упатство (На Англиски). 6 месеци (со 8 батерии)
-Производот Димензија : прибл.4" TFT-LCD дисплеј во боја
-Снимање Медиум : Поддржува SD картички/SDHC мемориски картички до 32 GB (изборен)
-Видео Резолуција : 1920 * 1080(30 fps), 1280 * 720 (30 fps), 848 * 480 (30 fps), 640 * 480 (30 fps)
-Леќа : F=3.
Во Парк 12 MP дивиот свет Камера 5 Мегапикселна CMOS Сензор 1080 P HD Отворено Лов Трага Камери Видите Агол Од 90 Степен Вода-Доказ IP66
Главни Карактеристики :
5 мегапикселна CMOS 90 ° 1080 P HD ПИР сензор камера, Поддршка 12 MP/8 MP/5 MP избор на резолуција на сликата, 1080p 30fps видео.6; FOV=73 ° ; Авто IR филтер
-Ефективност : Дење : 1 м - infinitive; Ноќно време : 3 m -15 m
-Предизвикувајќи Растојание : до 20 метри
-Предизвикувајќи време : pprox.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
TC03
Приклучок Тип:
НИ Приклучокот,велика БРИТАНИЈА Приклучокот,АУ Приклучокот,ЕУ Приклучок
Технологија:
Инфраред
Бренд Име:
SavvyPixel
Сензор:
CMOS
Складирање:
32g
Напојување:
Нормално
Агол На Гледање (Степен):
120°
Фокусна Должина:
2.8 mm
Инсталација:
страна
Јасност:
1080P
Производи во категоријата