.

.

2017 НОВИ Унисекс Вистинска Кожа Стигнале id Значка Носителот Ролна Кравја Кожа Значка Носителот Банка Кредитна Картичка Носителот Случај Канцеларија

2017 НОВИ Унисекс Вистинска Кожа Стигнале id Значка Носителот Ролна Кравја Кожа Значка Носителот Банка Кредитна

DEN 280.00
DEN 314.40

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме Контактирајте со нас Frist Ние ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете на "Потврди Нарачка Примени или надминуваат потврда временска рамка) и ќе добие целосна наплата.и ние се обидуваме се потрудиме нашите најдобри за да бидете сигурни на објекти стока.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, pls ни ги испратите на следење на број. Пред да се врати на предмети, pls потврди враќањето адреса и логистички метод со нас.Затоа,ќе повратни информации е дефинитивно важно за нас.ако стоката е во ваша сопственост над 4 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.UPS-от или други изразат услуги.штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ASPP. Време На Испорака : .Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори. Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет.Ние Ќе Брод надвор вашата нарачка преку Кина Пост Воздух Mail За Бесплатен Превозот. ве молиме размислете два пати пред да нарачате. иако тоа е можно со мали теми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Гаранција 1. Генерално, повеќето од нашите производи се во парк ,вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата е verifled од Dhgate, Но во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите, ние ќе го контактот што побрзо да побара да се побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог. - Кога ќе ви брод мојата цел? Нарачката, ве молиме навремено плаќање, толку побрзо можеме да побрза испорака на плаќање.
Пратката 1.ние не прифатлива деца носат, но не и луксуз. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO 3.Сите фотографии се прикажани се 100% реално.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SWDF
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Употреба:
бизнис картичка
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
CWD021
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Објектот Тежина:
40g
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Должина:
8.6cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
боја:
Кафеава ,Црна,
материјалните карактеристики:
Вистинска Кожа
IC card сетови сетовите на документи:
Lanyard
Лична карта носителот Големина:
8.6*5.4 cm
Пол:
Машки и женски и Деца
Затворање Тип:
Не Патент
Картичка цифри:
1 картичка слотови
Картички bifold mens паричник со картичка :
Лична карта носителот на вратот
Кредитна картичка носителот на кожа:
Држачот на паричникот жени
Шаблон Тип:
Цврста
Производи во категоријата