.

.

KEJIALAI корејски Стил Мода Tassel Фитили Обетки за Жени, Девојки Мека Симпатична Pompon Топката Златна Боја Синџир Капка Earring Подарок

KEJIALAI корејски Стил Мода Tassel Фитили Обетки за Жени, Девојки Мека Симпатична Pompon Топката Златна Боја

DEN 129.00
DEN 184.32

Од стоката
Во магацинот


KEJIALAI корејски Стил Мода Tassel Фитили Обетки за Жени, Девојки Мека Симпатична Pompon Топката Златна Боја Синџир Капка Earring Подарок
Количина : 1pair/многу
Шарм Павер со Кристал
Студ Павер со Кристал
Материјал на Tassel : Ткаенина&Камен
Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница!
Сите овие обетки се рачно изработени, тие се со висок квалитет. Измената е достапен, може да се користат различни шарм и studs. Ние, исто така може да ги направи различни големина должина. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
JURAN-50219
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Материјал:
Памук
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Големина:
Length
Клучни зборови:
Пом Пом Обетки, Капка Обетки
Occassions:
Партија, Свадба, Патување, Секојдневниот Живот
боја:
Розова, Сина, Виолетова, Зелена
Стил:
Бохемски, Boho, Етнички, Мода, Гроздобер
клучен збор :
Жените dangle обетки
клучен збор:
жените накит додатоци
Производи во категоријата