.

.

ZOOYOO Бон Appétit Ѕид Налепница француски Пишување на Ѕид Decals Дома Декор трпезарија Ѕид Уметност Мурали Дневна Соба и Спалната соба Позадина

ZOOYOO Бон Appétit Ѕид Налепница француски Пишување на Ѕид Decals Дома Декор трпезарија Ѕид Уметност Мурали

DEN 182.00
DEN 227.52

Од стоката
Во магацинот


Производот се Покаже и Детали

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
59cmx29cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
B077
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Бон Appétit Ѕид Налепница Француски Пишување На Ѕид Decals
Производ големина:
59cmx29cm
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Знаци
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
боја:
Црна
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Производи во категоријата