.

.

Оригинални 7 инчен таблет LCD дисплеј За Prestigio PMP7170B H-B07012FPC-S2 LCD екран бесплатен превозот

Оригинални 7 инчен таблет LCD дисплеј За Prestigio PMP7170B H-B07012FPC-S2 LCD екран бесплатен превозот

DEN 657.60

Од стоката
Во магацинот


Оригинални 7" инчен таблет LCD дисплеј За Prestigio PMP7170 B H-B07012 FPC-S2 LCD екран бесплатен превозот

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Ж-B07012FPC-S2
Производи во категоријата