.

.

20x23CM Фабрика Вистинска Кожа Човек Торба Кравја Кожа Мажите Тренд Торба Мода Обичните Рамо Кеси Жените Гласник A4616~1

20x23CM Фабрика Вистинска Кожа Човек Торба Кравја Кожа Мажите Тренд Торба Мода Обичните Рамо Кеси Жените Гласник

DEN 1824.48

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Olafu
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Тип На Објект:
Чанти
Функција:
врвен квалитет на вистинска кожа
Производи во категоријата