.

.

Богати Бои Рака-насликани Висок Квалитет Апстракт Елен Маслото на Платно Шарени Животното Елен Елен Маслото Декорација

Богати Бои Рака-насликани Висок Квалитет Апстракт Елен Маслото на Платно Шарени Животното Елен Елен Маслото

DEN 1711.00
DEN 3355.20

Од стоката
Во магацинот


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
100x150CM, 40x60CM, 50x70CM, 60x90CM, 70x100CM, 80x120CM
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Медиум:
Масло
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
Елен Маслени
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Елен Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање
Производи во категоријата