.

.

1/6 Скала Женски Додатоци Нил Машини Возраст 2b Сестра може да се движи очите Главата Резба Sculpt ОО Стил Одговара 12Phicen Акција Фигура

1/6 Скала Женски Додатоци Нил Машини Возраст 2b Сестра може да се движи очите Главата Резба Sculpt ОО Стил

DEN 1440.00
DEN 1919.52

Од стоката
Во магацинот

1/6 Скала Женски Додатоци Нил Машини Возраст 2b Сестра може да се движи очите Главата Резба Sculpt ОО Стил Одговара 12 Инчен Phicen Акција Фигура Кукла Играчки Пакет вклучуваат : Глава x1 Очила x1 Headband x1, не се вклучуваат фигура со други Додатоци.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
12 инчен
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
JIAOU КУКЛА
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Возраст Опсег:
> 8 години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Скала:
1/6
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Големина:
One Size,12
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Број На Модел На:
HT09
Кукли Тип:
Модел
Пол:
Девојки
Предупредување:
само вклучуваат 1pc главата,не се вклучуваат фигура со други анекс
Скала:
1/6
SKU:
HT09
Име:
Нил Машини Возраст 2b Сестра
Модел:
може да се движи очите Глава
забелешка:
само вклучуваат 1pc главата,не се вклучуваат фигура со други анекс
Материјал:
ПВЦ
Производи во категоријата