.

.

Okeytech 3 копчето Измени се Префрлите Модифицирани За LADA Granta Vesta Калина Samara Автомобил Копче на Далечинскиот Школка Флип Виткање Неисечени Сечилото

Okeytech 3 копчето Измени се Префрлите Модифицирани За LADA Granta Vesta Калина Samara Автомобил Копче на Далечинскиот

DEN 153.00
DEN 191.04

Од стоката
Во магацинот

Следење : Ако треба да го пратите во вашата земја, вие треба да се обрне 1.79$/цел за Кина Пост Воздух пошта, која се постигне повеќето земји.
Сите што треба да направите е да се преселат на внатрешните компоненти од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај.Повеќе производи, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде најдобра понуда. Нашите копчињата не се имате било какви марки на автомобили логоа, ако не може да го прифати ова, ве молиме да не се направи нарачка.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.Нов Далечински Smart Key погоден За Lada копче.
Најдобар избор за себе или вашиот пријател. Сликата е на вистински производ. Ви благодариме.
Вие буквално може да се стави вашиот коло на нови случај, го добиете клучот да се намали вашиот автомобил профил.ако сте intereasted во било на производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact мене. Не се симне од интернет.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Гаранција
1.
Опис : Ова е за вас да го замени вашиот носи или скршени случај.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
ние, исто така може да снабдувањето со различни автомобил копчиња,transponder чипови и locksmith за различни марки на автомобили.Сите предмети има 1 година гаранција.
Okeytech 3 копчето Измени се Префрлите Модифицирани За LADA Granta Vesta Калина Samara Автомобил Копче на Далечинскиот Школка Флип Виткање Неисечени Сечилото
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.

Таа е поголема од информацијата

R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
KS01
Производителот Дел Број:
01
Осветленост Дел Број:
За Lada-KS01
Материјал Тип:
Висок квалитет
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Име:
За Lada Копче
Материјал:
Висок квалитет
Вид/Форма:
Автомобил Копче
ОДГОВАРА ЗА:
За Lada Автомобил
Функција:
Далечинско Отклучување
Количина:
1 Парчиња/многу
Тежина:
0.04Kg
Пакување:
Торба
transponder чип:
No
логото налепница:
No
Производи во категоријата