.

.

Обичај гроздобер позадина, 3D пиво мурали за дневна соба бар КТВ ресторан позадина ѕид водоотпорен врежана de papel parede

Обичај гроздобер позадина, 3D пиво мурали за дневна соба бар КТВ ресторан позадина ѕид водоотпорен врежана

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Купи сега. На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај модерните Европски стил кафе барови 3 D mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 30. Како да поставите цел 1. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај гроздобер позадина, 3 D пиво мурали за дневна соба бар КТВ ресторан позадина ѕид водоотпорен врежана de papel parede
Бесплатен превозот обичај огромни мурали на ТВ поставување на ѕид личност дневна соба и спалната соба позадина мурали Носталгични Разгледница US$ 29. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри.
Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6).00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај персоналните писма дрво позадина шема позадина позадина позадина дневната соба US$ 29. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) .Според квадратен метар избор Количина(Слика).6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7. Тоа е Важно .Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .99 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom - модерна 3 D mural Одри Hepburn бар ктв хотелска соба во ЖИВО позадина позадина US$ 30.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај огромни мурали позадина позадината на модерен минималистички ретро дневна соба, спална соба, временска машина US$ 29.99 /метар квадратен
. Како на пример : Ако треба 7-7. Целосно плаќање.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom 3 d модерна mural Европската ретро носталгија позадина барови КТВ кафе бојадисана софа во позадина ѕид US$ 30.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
kk0257
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
is_customized:
Yes
Производи во категоријата