.

.

Бесплатен Превозот Есен Пролет Нови Пристигнување Ретро Висок Квалитет Ретро Цвет Везови Долг Ракав Жена Долго Chffion Фустан Зелени

Бесплатен Превозот Есен Пролет Нови Пристигнување Ретро Висок Квалитет Ретро Цвет Везови Долг Ракав Жена Долго

DEN 1209.00
DEN 1343.52

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашата потврда на приемот на предмети за било каква причина. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа, во повеќето случаи порано. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние работи 6 дена во недели.
Големината или Одговара на Прашањата :
Како и сите на нашата облека се клиент скроени, некои можат да се разликуваат од околу ±3 cm во одредени мерења. Ако не сте го слушнале од нас во даденото време.
Големина
Должина
Биста
Рамо
Sleeve
Половината
S
117cm
84cm
35cm
60см
66cm
М
118cm
88cm
36cm
61cm
70cm
L
119cm
92cm
37cm
62cm
74cm
XL
120cm
96cm
38cm
63cm
78cm
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
Петар пан Јака
Декорација:
Вез
Бренд Име:
nomeocean
Стил:
Гроздобер
Сезоната:
Есен
Половината:
Империја
Материјал:
Rayon
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
AI17101860
Силуета:
А-Линија
Производи во категоријата