.

.

cidy 5pcs Компатибилен Dymo Labelmanager 12mm Д1 Црно на Жолта Dymo Создателот 45018 Етикета Лента Pvc Фабрика Снабдување

cidy 5pcs Компатибилен Dymo Labelmanager 12mm Д1 Црно на Жолта Dymo Создателот 45018 Етикета Лента Pvc Фабрика

DEN 653.00
DEN 768.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
печатач лента
Големина:
110*80
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
Y
Број На Модел На:
45018
Компатибилен Бренд:
Брат
Производи во категоријата