.

.

За iPhone X Зајакот Уво Кожен Случај за iPhone 8 8Plus Bunny Топло Зајакот Вештачко Крзно Мека TPU Coque за Apple iPhone 10 7 Плус

За iPhone X Зајакот Уво Кожен Случај за iPhone 8 8Plus Bunny Топло Зајакот Вештачко Крзно Мека TPU Coque за

DEN 409.00
DEN 430.56

Од стоката
Во магацинот


За i Phone X Зајакот Уво Кожен Случај за i Phone 8 8 Plus Bunny Топло Зајакот Вештачко Крзно Мека TPU Coque за Apple i Phone 10 7 Плус Маска
Карактеристики :
1.Обложени со топла кожа, мека на допир и делукс во погледнете
2. Супер симпатична зајаче облик дизајн
3. Добар избор за зимска употреба
4.Bling rhinestones декорирани околу камера дупка
5.Ажурирајте го вашиот телефон бесплатно од удари и гребнатини
Компатибилен со :
1.Coque За iphone 7 плус
2.Fundas За iphone 6 6 S
3.Capa За iphone 6 6 S плус
4. Монтиран Случај За iphone 7 за чехол на айфон X
за чехол на айфон 8 8plus за чехол на айфон 7 7plus
Пакет се вклучени :
1 x Bunny Форма Топло Крзно TPU Случај
Додаток само, телефонот не се вклучени
Политика На Враќање & Гаранција :
1. Сите од објектите се покриени со ЕДНА ГОДИНА гаранција.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка,Ние ќе бидеме среќни да понуди замена или рефундирање на 7 дена,но треба да се товар на превозот надомест за испраќање назад.
3. За вратени предмети, тие мора да бидат во нивната оригинална услови со цел да се квалификува за враќање на парите или замена. Купувачот е задолжено за враќање на трошоците за превозот.
4. Ве молиме контактирајте со нас пред враќање на предмети.Ние ќе ви обезбедиме право адреса.
кожен случај за iphone x

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
За iPhone 7 8, За iPhone 7P 8P, За iPhone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X,iPhone 7
Големина:
furry case for iphone 10 X
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
кристал случај
дизајн:
Животно,Симпатична
Бренд Име:
Seonstai
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Прекрасна Зајакот Меки Крзно Мека TPU Телефон Случаи Маска
Модел 1:
Случај За iPhone 7 кожен маска
Модел 2:
Крзно Случај За iPhone 8 Плус 8 7 7 Плус
Функција:
Анти-удар Нечистотија-отпорни, Анти-нула Анти-Лизгање Телефон Случај
Карактеристики 1:
Зајакот Уво Крзно Коса Симпатична Телефон Случај
Пад на превозот:
Поддршка
погоден:
За iphone x зајакот крзно случај
Производи во категоријата