.

.

Висок Квалитет 4.5 За ZTE Z812 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел бесплатен превозот

Висок Квалитет 4.5 За ZTE Z812 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел бесплатен превозот

DEN 374.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За ZTE Z812
Екранот:
4.5
Бренд Име:
AnnFlat
Компатибилен Бренд:
За ZTE
боја:
Црна
Екранот:
4.5 inch
Замена На Делови:
За ZTE Z812 Екран на Допир
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes
Производи во категоријата