.

.

Гроздобер Геометриски дијамант Pendant Светла Лофт Pendant Светилка Виси Светилка Абажур За Ресторан /Бар/Home Осветлување Luminarias

Гроздобер Геометриски дијамант Pendant Светла Лофт Pendant Светилка Виси Светилка Абажур За Ресторан /Бар/Home

DEN 888.00
DEN 1267.68

Од стоката
Во магацинот


Упатство За Купување :
1.Светилки НЕ е вклучена.
2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина пред да го купат.
3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.
4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)
Оваа продавница е препорачливо со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи
За Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по плати цел, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака :
1. Многу од земјата Бесплатен Превозот (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки ќе се испрати во рок од 3 дена. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Ние ќе го Заштити вашиот Корист!
За повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
2. ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме ќе го реши тоа и да ви даде најдоброто решение.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Бренд Име:
LFWEIYK
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
ретро лустерот
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Големина:
15*16CM
База Тип:
E27
Примена:
Дневна соба Dinning Спалната соба Бар Крпа Продавница
Напон:
AC90-260V
боја:
Црна
пакет:
без lumiled сијалица
Производи во категоријата