.

.

Автомобил Keychain Keychain Копче Синџир за Passat Буба Oprah Mazda Џип Форд ШКОДА Киа Декоративни Додатоци

Автомобил Keychain Keychain Копче Синџир за Passat Буба Oprah Mazda Џип Форд ШКОДА Киа Декоративни Додатоци

DEN 86.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот

Состојба : 100% сосема нов
Боја : црна, кафеава
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + кожа
П T Y : 1pcs

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
JINGHANG
Објектот Должина:
9cm
Производи во категоријата