.

.

50pcs/многу 12x23mm Цинк Легура Антички Сребрен Душо DIY Шарм Приврзоци

50pcs/многу 12x23mm Цинк Легура Антички Сребрен Душо DIY Шарм Приврзоци

DEN 295.68

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку брза испорака методи слободно ако износот на повеќе од $9. Ве молиме изберете продавачот превозот методи и забележав ни да се намали превозот цена кога ќе ги нарачате . 2.Ако вашата цел износ под $9 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . Опис
Состојба : Нова
Материјал : алуминиумски
Количина : 50 компјутери
Боја : антички сребрен
Големина : 12x23mm
Тежина : 1.6 g/pc
Облик : душо
Големината беше мерена со рака , може да имаш мала грешка , ве молиме не цел ако ви се грижи за малку грешка .
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SalaWendy
Број На Модел На:
LY195
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Легура
Шарм Тип:
Душо
боја:
антички сребрен
Големина:
20x18mm
Тежина:
1.4 g/pc
Обликот:
Душо
Материјал:
Легура
Производи во категоријата