.

.

Нови Пристигнување Led Прозрачна Венчаница Led Светло До Жените Перформанси Облека Божиќ Пантомимичари Трепка Партија Облечи

Нови Пристигнување Led Прозрачна Венчаница Led Светло До Жените Перформанси Облека Божиќ Пантомимичари Трепка

DEN 26832.00

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме да напомена : Овој костим не вклучува батерија , треба да се купи себе.
·

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, M, S
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
околу 1 час
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
Ledcostume292
Производи име:
Led прозрачна Трепка Костим Партија
Led боја:
шарени
Батеријата:
аа батерија
Повод:
Бар , DJ , божиќ, ноќта на Вештерките, Партија Нова година ноќен клуб
Контрола:
Префрлете
Е _ прилагодени:
Yes
Производи во категоријата