.

.

ПРИКАЗНА Бренд Дизајнер Гроздобер очила за сонце За Жените Класичен Ретро Слој Сонце Очила Женски Машки Пластична Рамка Eyewear UV400

ПРИКАЗНА Бренд Дизајнер Гроздобер очила за сонце За Жените Класичен Ретро Слој Сонце Очила Женски Машки Пластична

DEN 260.00
DEN 399.36

Од стоката
Во магацинот


ПРИКАЗНА Бренд Дизајнер Гроздобер очила за сонце За Жените Класичен Ретро Слој Сонце Очила Женски Машки Пластична Рамка Eyewear UV400

Таа е поголема од информацијата

рамка боја:
како Слика
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
45 mm
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Висина:
45 mm
Стил:
Круг
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
S1373 Круг Очила За Сонце Жени
Бренд Име:
приказна
Производи во категоријата