.

.

Пролет, Есен долг ракав цветни печатење бела и сина шарени комбинација памук принцезата девојки tee фустан дете децата 80-130cm

Пролет, Есен долг ракав цветни печатење бела и сина шарени комбинација памук принцезата девојки tee фустан

DEN 825.60

Од стоката
Во магацинот

5 62 4 T 95-100 5 T 58 36 64 5 T 100-110 6 T 62 38.79 /парче US $ 19. Купување Заштита на време истрча, но pracel на начин ? Pls контактирате со нас за побрзо и ние може да ви помогне u продолжи. и на екранот на нашите услуги на клиентите, ние ќе ви ги даде $1 off за вашата следна цел. Повратни информации
Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Fackbook итн.51 /парче US $ 17. Бразил клиенти pls им обезбеди на вашите CPF број . Царина Во повеќето случаи, купувачот не треба плаќаат било какви обичаи.75 /парче US $ 16. Кутии и воени адреси( APO , FPO ) не може да биде донесено .
14292757808118219 US $ 17.
Како да се измери :
Подолу е купувачот реално се погледне
1.09 /парче US $ 20.57 /парче
Име : Есен Пролет цвет памук девојка се облекуваат
Материјал : Памук
Боја : Како На Сл
Децата НИ Големина
Облека Должина
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Биста
(cm)
Ознака Големина
Погоден Висина
(cm) 2 T 48 29.39 инч,1 инч=2. Не го одберете директно според вашиот habbit.57 /парче US $ 18. Песна Pracel Копија подолу веб-сајт и да ги следи вашите pracel.5 66 6 T 110-120 7 T 66 40 68 7 T 120-130
Внимание :
* Pls строго ги следат големина на табелата кога се избере големина. Pls двојно го потврдите вашето цело име и точни контакт телефонски број во случај на локалната поштата не може да контакт со у кога доставување. Можете да порачате директно. Ние се извинуваме што P.
* Сите мерења во см (1 cm = 0. Превозот ќе се организира пратка во рок од 1-7 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.54 см )
*Како различни компјутерски монитори приказ на различни бои, вистинската боја може да се разликува малку од прилог
слики. Така можете да оставите порака, кога прави нарачка за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.46 /парче US $ 16.5 58 2 T 80-85 3 T 50 31 60 3 T 85-95 4 T 54 33. Тогаш вашите пари нема да одат на моја сметка.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Бренд Име:
Ла MaxPa
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Предложи висина:
80-130cm
Предложи Возраст:
2T, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Сезоната:
Пролет, Есен
кодот:
NVLYQ1718
Производи во категоријата