.

.

1000V 20A Сонда Тест Доведе + Алигатор Клипови се Стега за Кабел Жица Тест За Мулти Метар Дигитален Тестер Multimeter IC Иглички Mayitr

1000V 20A Сонда Тест Доведе + Алигатор Клипови се Стега за Кабел Жица Тест За Мулти Метар Дигитален Тестер

DEN 160.00
DEN 228.48

Од стоката
Во магацинот


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
HW0000296
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : ПВЦ жица
Може да plug да Multimeter, Сонди е многу за остар, многу погодна за IC игли, LED и мали компоненти.Супер Посочи Тенка и Висока Прецизност.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Струја : 20 A
Кабел должина : 110cm
Ниска температура услови : 0 степен ~ 40degree
Се користи за : Сите Дигитални Multimeter
Боја : Црвена и црна
Пакет : 1x Сонда Тест Води со Алигатор клипови Забелешка :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Универзална за Сите Дигитални Multimeter.

Таа е поголема од информацијата

Мерење На Отпор Опсег:
Други
Мерење Capacitance Опсег:
Други
Број На Модел На:
Кабел Мулти Метар
Бренд Име:
Mayitr
DIY Материјали:
Електрични
Мерење Inductance Опсег:
0 степен ~ 40degree
Мерење На Струја Опсег:
20A
Работен Режим:
Може да plug да Multimeter
Мерење На Напон Спектар:
Други
Димензии:
Кабел должина
Температурата На Работа:
Други
Дисплеј Тип:
Други
Производи во категоријата