.

.

2 парчиња Висок Квалитет Мачка Шарм 16x25mm Одговара За Шарм Копче Синџир Телефон Синџир( Случаен shippment на боја)

2 парчиња Висок Квалитет Мачка Шарм 16x25mm Одговара За Шарм Копче Синџир Телефон Синџир( Случаен shippment

DEN 115.20

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Брза испорака методи слободно ако износот на повеќе од $9. 2.Ако вашата цел износ под $9 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . Опис
Состојба : Нова
Материјал : алуминиумски
Количина : 2 парчиња
Боја : шарени
Тежина : 7g/pc
Големина : 16*25mm
Големината беше мерена со рака , може да имаш мала грешка, ве молиме не цел ако ви се грижи за малку грешка.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SalaWendy
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ACK0017
Материјал:
Легура
боја:
шарени
Големина:
16x25mm
паг:
2 парчиња измешани боја (случаен превозот )
Тежина:
7g/pc
Производи во категоријата