.

.

120db USB полнењето на Велосипед Велосипед Handlebar Прстен Електронски Бел Рог IP65 Водоотпорен 3 Режими на Висока Аларм Бел Безбедност Велосипедизам Ѕвона

120db USB полнењето на Велосипед Велосипед Handlebar Прстен Електронски Бел Рог IP65 Водоотпорен 3 Режими на

DEN 720.00
DEN 960.48

Од стоката
Во магацинот


Спецификација :
1.Бренд нови со висок квалитет
2.Одговара Headbar(22-31.8 mm)
3.Специјално дизајнирани водоотпорен(одговара велосипедизам во мали дожд дена,не базен во вода директно)
4.Добар партнер за безбедно возење во текот на ноќта.
5.Брзо ослободување handlebar планината (22-31.8 mm)
Paramrters :
Материјал : Висок квалитет ABS+PC
Боја : Црвена/Црна/Сино/Зелено/Сино
Големина : Прибл. 66 x 49 (Lx H)
Извор на енергија : USB полнење 280m Ah литиум батерија
Режим : 3 режими(Свирче/Рог/ Аларм)
Известете Сместување : Handlebar

Таа е поголема од информацијата

Големина:
66*49mm(L*W)
сертификација:
CE
Тип:
Електрични Рог
Материјал:
Високо квалитетна ABS+PC
Бренд Име:
ACACIA
Број На Модел На:
Електрични Рог Т-002
боја:
Црна/Розова/Црвена/Зелена/Сина
Нето тежина:
40g
Полнење Imput:
5V-250Ma
Батеријата:
280mAh Литиум Батерија
звук:
До 120DB
Звук Стил:
Свирче/Рог/Alarm
Водоотпорен:
IP65
usuage:
Мултифункционален Велосипед Велосипед Електрични Рог
Одговара headbar:
Одговара Headbar(22-31.8 mm)
Производи во категоријата