.

.

2017 Дама Жените Црното Море Школка Црни Бисери Хематит чешка семе мушка заврши chokers ѓердан Мода Жените Накит за Подарок

2017 Дама Жените Црното Море Школка Црни Бисери Хематит чешка семе мушка заврши chokers ѓердан Мода Жените

DEN 1170.00
DEN 2294.40

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Црното Море Школка Бисери Хематит чешка семе мушка заврши chokers ѓердан
Цел помалку од $100 превозот со авион пост парцела,Recived во 7-15days
Цел на повеќе од $100 превозот од DHL/EMS,Recived во 4-7days
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 14 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
монро m
Број На Модел На:
N1104105254
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Должина:
42-50cm
Стил:
Повик/Спортски
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Nearround
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата