.

.

QOONG Обичај Букви од не ' Рѓосувачки Челик 3 Боја Тенок, Елегантен Пари, Парични Клип Менгеме Двојно Двострано Кредитна Картичка Носителот QZ40-006

QOONG Обичај Букви од не ' Рѓосувачки Челик 3 Боја Тенок, Елегантен Пари, Парични Клип Менгеме Двојно Двострано

DEN 199.00
DEN 288.00

Од стоката
Во магацинот


Драг пријател,дали сте подготвени да им даде подароци на вашите фамилии и пријатели?Ви се случува да им даде изменуваат, уникатен подарок? Ние можеме да ви помогне да се направи супер изненадување за вашите семејства и пријател!
Ако нарачате повеќе од $150,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ги испраќате од DHL,UPS-от,ТНТ..Можете да го добиете во рок од 3-10 дена.
Нарачана Ласерско Гравирање Драг пријател, ние може да се направи уникатен картичката во држачот и пари клип за вас, можете да гравирање вашата слика,лого,име,телефонски број,итн. на вашата картичка во држачот и пари клип,треба да го додадете $0.6-2.4 за гравирање,ве молиме контактирајте ме за повеќе детали,ви благодариме!
Топла Продажба
Ласерско Гравирање
Драг пријател, ние може да се направи уникатен пари клип за вас, можете да engrave вашето лого, име и презиме, телефон и слично на тоа, само треба да $0.8-1.6 за гравирање,ве молиме контактирајте ме за да ја прилагодите цена, ако сакате,ви благодариме!
Ние сме мултифункционален пари клип!
Сребро.
Мат Црна
Golden
Може да се одржи околу 20 парчиња записи
Може да се одржи на 6 парчиња картички
Повеќе Производи
(Ако ги сакате, можете да в лижат сликата директно,ви благодарам!)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
пари клипови
Објектот Должина:
7.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
1cm
Број На Модел На:
QZ40-006
Главен Материјал:
Метален
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
QOONG
Материјал Состав:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
5cm
боја:
сребрена,црна,златна
Тежина:
38g
is_customized:
Yes
Предност:
Може да се прилагоди, Може да engrave вашето лого,име,бројот на пари клип
Повод:
Божиќ Ден,ноќта на Вештерките,Денот на Вљубените,за Нова Година,за Роденден,свадба ден
Производи во категоријата