.

.

OOTDTY Анти-залак Риболов Жици 20Pcs Риболов Справи со Жица од Нерѓосувачки Челик Анти-залак Под Fishline Додатоци Нови

OOTDTY Анти-залак Риболов Жици 20Pcs Риболов Справи со Жица од Нерѓосувачки Челик Анти-залак Под Fishline Додатоци

DEN 56.00
DEN 72.00

Од стоката
Во магацинот


Анти-залак Риболов Жици 20 Pcs Риболов Справи со Жица од Нерѓосувачки Челик Анти-залак Под Fishline Додатоци Нови
100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : нерѓосувачки челик риболов жица е идеален за местење на сите видови на мамење или мами кога ти треба отпорност на триење. За да се поврзете со риболов кука и да се спречи риболов линија од кршење од страна на риби. Корисни риболов справи, ќе донесе повеќе погодност за риболовците. Жици само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Висок Јаглероден Челик Облик : Ниво Големина : Зелена : Должина : 15cm/5.90" 20cm/7.87" 25cm/9.84" 30cm/11.81" Црно : Должина : 15cm/5.90" 20cm/7.87" 25cm/9.84" 30cm/11.81" Тежина : 1g Боја : Зелена,Црна, Моќност : 14kg Количина : 20 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 20 x Анти-залак Риболов Жици (без мало пакет)

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
OOTDTY
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Потоне Совет Лебдат Линија
Број На Модел На:
Анти-залак Риболов Жици
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Метри:
15cm/20cm/25cm/30cm
Број На Модел На:
Анти-залак Риболов Жици
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Обликот:
Ниво
Зелена:
Должина
Црна:
Должина
Тежина:
1g
боја:
Зелена,Црна
моќност:
14KG
Количина:
20 компјутери
Производи во категоријата