.

.

Седум пеперутки животинско мали 14CT 14CT бела крпа печатени разни везови спецификации крстот бод шема

Седум пеперутки животинско мали 14CT 14CT бела крпа печатени разни везови спецификации крстот бод шема

DEN 324.00
DEN 523.20

Од стоката
Во магацинот


Извезена крпа големина : 11 CT 43x42cm 14 CT 34x33cm

Таа е поголема од информацијата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
43x42
14CT:
34x33
Број На Модел На:
D774(2)
Производи во категоријата