.

.

Мотоцикл Предната Вилушка Амортизерите Шок Апсорбер Нафта Печат 26*37*10.5 мм 26x37x10.5mm За Dayang DY100 DY 100 100cc Резервни Делови

Мотоцикл Предната Вилушка Амортизерите Шок Апсорбер Нафта Печат 26*37*10.5 мм 26x37x10.5mm За Dayang DY100

DEN 288.48

Од стоката
Во магацинот

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 мм За Dayang DY100 DY 100 100cc Нафта Печат Резервни Делови
Важни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
2088 Мотоцикл Предната Вилушка Амортизерите Шок Апсорбер Нафта Печат 26*37*10.

Таа е поголема од информацијата

Име На Модел:
DY100 26*37*10.5 26x37x10.5 mm
Зафатнина (ml):
100cc
Бренд Име:
2088
Материјал Тип:
Гума/Пролет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Нафта Печат
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Тежина:
0.1g
Производи во категоријата