.

.

Дигитален LCD Дисплеј Полицијата Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Алкохол Детектор Тестирање Брз Одговор на Алкохол врз Основа Маркери

Дигитален LCD Дисплеј Полицијата Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Алкохол Детектор Тестирање Брз Одговор на

DEN 823.00
DEN 1055.52

Од стоката
Во магацинот

Напредно рамна површина алкохол сензор, висока чувствителност
2. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Брзо откривање резултати, брз одговор и да продолжи со
3.
Опис :
Боја : Црна
LCD blacklight : Сина
Сензор : Напредно рамна површина алкохол сензор
Загревање време : во Рок од 10 секунди
Одговори време : во Рок од 5 секунди
Температурата на работа опсег : 5~40
Откривање спектар : 0. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Дигитален дисплеј резултати (% BAC / ‰ BAC / mg/L)
Моќност : 3 V (3 x "ААА" алкална батерија, не се вклучени)
Нето тежина : 70g
Димензија : 112*60*30мм
Пакет тежина : 195g
Пакет големина : 164*116*48mm
Пакет Се Вклучени :
1 * Дигитален Здив Алкохол Тестер+5 PCS гласноговорници
1 * Крпа торба
За нас :
Сертификат :
1. Сино-обоени осветлување LCD дисплеј. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Висока точност, откривање спектар : 0. Долг век живот
6. Здравје и погодност. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
ABT-818
Бренд Име:
greenwon
боја:
Црна
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Сертификат:
CE,RoHS
Единица тежина:
116
Pantone Број:
ZL200830154590.9
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Веб:
http
отворот:
5pcs на гласноговорници вклучени
Моќност:
3*за 1.5 V AAA алкална батерија(не се вклучуваат)
Производи во категоријата