.

.

DOIT 1pcs 100mm Omni-насочен Тркала 4 инчен Omni тркала за Робот Натпревар Robocup/Robocon/DIY/Робот Студија со Метални Центар

DOIT 1pcs 100mm Omni-насочен Тркала 4 инчен Omni тркала за Робот Натпревар Robocup/Robocon/DIY/Робот Студија

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


Тело и Ролери Боја : Сива &Црна Дијаметар : 100mm Ролери Дијаметар : 18mm на Поврзување тип на Ролери : со Бакар или со Челична Носечка (Ажурирана верзија) Тело Материјал : Најлон Ролери Материјал : Гума Нето тежина : околу 290g капацитет : 20 кг
Забелешка : За Подобар и Поголем капацитет, имаме ажурирани тоа со користење на Челик Лого!
Пакет 1(Бакар Omni Тркала) : на 100mm Бакар Omni Тркала : 1pcs
Пакет 2(Лого Omni Тркала) : на 100mm Имајќи Omni Тркала : 1pcs
Пакет 3( Бакар Omni тркала со Метал Центар) : на 100mm Бакар Omni Тркала : 1pcs Метал Хаб : 1pcs (Опционално : 6mm/8мм/10мм) Бесплатни подароци : некои корисни завртки и навртки
Пакет 4 ( Лого Omni тркала со Метал Hub) : на 100mm Имајќи Omni Тркала : 1pcs Метал Хаб : 1pcs (Опционално : 6mm/8мм/10мм) Бесплатни подароци : некои корисни завртки и навртки
За Метал Хаб :
1.
Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Бесплатен Превозот за светот ако изберете Кина Пост . За превозот погодност, производот е во unassembled . Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење.
Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mair ако сакате целосно следење на информации. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна ги купите, како и. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна купување. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бакар omni тркала, Имајќи omni тркала, Бакар и 6mm центар, Бакар и 8мм центар, Бакар и 10мм центар, Лого и 6mm центар, Лого и 8мм центар, Лого и 10мм центар
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
SZDoit
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
100mm
За Возило Тип:
Резервоар
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Гума
Надградба На Делови/Додатоци:
omni-насочен тркала
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
omni-насочен тркала
РК Делови и Accs:
omni-насочен тркала
Производи во категоријата