.

.

USB Електронски Полесни Цигара Плазма Лак Тутун Полесни Батерија Flameless Windproof Пушењето Accessary Подароци за мажи

USB Електронски Полесни Цигара Плазма Лак Тутун Полесни Батерија Flameless Windproof Пушењето Accessary Подароци

DEN 136.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот

modname=ckeditor
USB Електронски Полесни Цигара Плазма Лак Полесни Пура Батерија Flameless Windproof Пушењето Gadgets, Новина Подарок за мажите
Полесни Големина : 80*28*15mm
Полесна Тежина : 28g
Капацитетот на батеријата : 200 m AH
Материјал : ABS Огноотпорни Пластика

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
супер човек
Бренд Име:
Фокус
Техника:
Лак
Материјал:
Пластични
Име:
запалка приклучок за usb
Материјал:
ABS Пластика
боја:
Случајно Превозот
Производи во категоријата