.

.

[COSPLACOOL]Нови есен зима памук рачно изработени везови шема во цевка чорапи пар чорапи meias harajuku calcetines

[COSPLACOOL]Нови есен зима памук рачно изработени везови шема во цевка чорапи пар чорапи meias harajuku calcetines

DEN 99.00
DEN 162.72

Од стоката
Во магацинот


[COSPLACOOL]Нови есен зима памук рачно изработени везови шема во цевка чорапи пар чорапи meias harajuku calcetines
ГОЛЕМИНА : EU35-43,US5-8.5
Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки.
Драги пријатели,Добредојдовте на нашата продавница,Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
COSPLACOOL
Шаблон Тип:
Крпеница
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
W1610
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук Мешавини,Памук
Објектот Должина:
one size
Големина:
EU35-43,US5-8.5
Тежина:
за 36g
Пол:
Жените
За сезоната:
Есен,Зима
Производи во категоријата