.

.

Ѓ. J4Z Бренд Топла Врвен Квалитет Girly Dangle Обетки Мода Млади Мулти Слоеви Круг Geometroc Обетки За наврати Накит

Ѓ. J4Z Бренд Топла Врвен Квалитет Girly Dangle Обетки Мода Млади Мулти Слоеви Круг Geometroc Обетки За наврати

DEN 341.00
DEN 426.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B142
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
печење slloy
Состојба:
Нова без ознака
боја:
како на слика
Occassions:
партија,годишнина,ангажирање,свадба
Тежина:
9.5 g
Големина:
околу 70*W50mm
Производи во категоријата