.

.

Uwin Студ Обетки Хип Мода Накит CZ Iced Од Циркониум Плоштадот Earring 8.5 мм*8.5 mm Злато Сребрена Боја Никел Слободни Обетки

Uwin Студ Обетки Хип Мода Накит CZ Iced Од Циркониум Плоштадот Earring 8.5 мм*8.5 mm Злато Сребрена Боја Никел

DEN 253.00
DEN 316.32

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
UWIN
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Унисекс
Стил:
Хип/Рок
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
Студ Обетки
Метали Тип:
Бакар
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
моден студ обетки
Тип На Објект:
bling bling обетки
Ѓердан Тип:
cz камен обетки, капка обетки
Должина:
8.5mm*8.5mm
Име:
моден жените обетки
боја:
bling bling cz камен
Сезоната:
Сите сезоната
Материјал:
Бакар
Производи во категоријата