.

.

HDMI YPbPr CVBS Видео Запис за Фотографирање Кутија Schedual Снимањето на Репродукцијата ТВ Компјутерска Игра Снимање Фаќање Картичка може да Живеат Поток,

HDMI YPbPr CVBS Видео Запис за Фотографирање Кутија Schedual Снимањето на Репродукцијата ТВ Компјутерска Игра

DEN 4372.00
DEN 4602.24

Од стоката
Во магацинот

тоа има функции на двете EZCAP283 S и EZCAP291.Ние не сме одговорни за царински давачки или било која такси (ако имаат,купувачите треба да биде одговорен за тоа)
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Време на испорака : скопска има последниот збор , можете да нè контактирате за да се прошири време на испорака за вас.
Внимание : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го направите нарачка!! ви благодариме : ) Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја, но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1.
За било какви прашања само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,не грижете
Нашите работно време : 10 : 00 часот наутро-21 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ
. ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и за вас. Yanwen Економски Воздух Mail и 4 PX Сингапур Пост НП Про не е trackable,
ние ве советуваме да изберете Aliexpress стандард превозот кој може да ти биде подобро заштитени со Aliexpress !!! 2.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана, 4.
EZCAP295 е најмногу полн со можности и трошоците-ефективна модел на моментно снимање на редовниот пазар. Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата.
Внимание : тоа доаѓа без мало пакет и без батеријата во далечинскиот управувач. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
Ezcap
Број На Модел На:
295
Пакет:
No
Далечински Управувач Батеријата:
Никој
ac power plug:
ЕУ Приклучок или НИ Plug Факултативна
Производи во категоријата