.

.

HOMETREE Нови Силикони Dustproof Жилет Носителот Супер Вшмукување Чаша Ѕид Виси Хлапак Складирање Рек Додатоци за Бања Алатки H591

HOMETREE Нови Силикони Dustproof Жилет Носителот Супер Вшмукување Чаша Ѕид Виси Хлапак Складирање Рек Додатоци

DEN 133.92

Од стоката
Во магацинот

3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $150, ние нудиме бесплатен превозот од express Fedex,DHL, EMS, Aramex . Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. 7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.Опис : Тежина : 54.5 см*5cm Боја : Светло Сина, Бела ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
HOMETREE
Материјал:
Силикони
Име:
Nachuan вшмукување ѕид жилет носителот / брада багажник
Големина:
About 6.5cm*5cm
Нето тежина:
За 54.6 g
Материјал:
Silicvone
боја:
Бела/Сино
Производи во категоријата