.

.

5set PICKIT3 СЛИК KIT3 PICKIT 3 Програмер Присутен Програмирање и Симулација

5set PICKIT3 СЛИК KIT3 PICKIT 3 Програмер Присутен Програмирање и Симулација

DEN 2504.64

Од стоката
Во магацинот

5set PICKIT3 СЛИК KIT3 PICKIT 3 Програмер Присутен Програмирање и Симулација

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Број На Модел На:
PICKIT3 СЛИК KIT3 PICKIT 3 Програмер
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Производи во категоријата