.

.

Користи Телефон Proximately Сензор Гума Ракав За Bluboo Picasso Видиме 5.0 Инчен MTK6735 Quad Core 1280x720 Бесплатен Превозот

Користи Телефон Proximately Сензор Гума Ракав За Bluboo Picasso Видиме 5.0 Инчен MTK6735 Quad Core 1280x720

DEN 262.00
DEN 287.52

Од стоката
Во магацинот


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
2. Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде.(копче операција).
3. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот. (компјутерско работење.)
Пакет Се Вклучени :
1x Bluboo Picasso Користи Телефон Proximately Сензор Гума Ракав
Користи Телефон Proximately Сензор Гума Ракав За Bluboo Picasso Видиме 5.0 Инчен MTK6735 Quad Core 1280x720 Бесплатен Превозот Бесплатен Превозот + Следење на Број

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
BLUBOO Пикасо
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ebuydoor
Компатибилен Бренд:
BLUBOO
Производи во категоријата