.

.

Sweet Стил Персоналните Роденденска Торта Topper Обичај Име и Години Роденден Торта Декорација Додаток бесплатен превозот

Sweet Стил Персоналните Роденденска Торта Topper Обичај Име и Години Роденден Торта Декорација Додаток бесплатен

DEN 586.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот


Sweet Стил Персоналните Роденденска Торта Topper Обичај Име и Години Роденден Торта Декорација Додаток бесплатен превозот
материјал : акрил , дрво
боја : црна, сребрена , природни дрвени боја
големина : x 15cm 16cm
количина : 1pcs/многу

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сребрена, Црна, дрвени
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Полна Боја,Писмо
Број На Модел На:
NO
Материјал:
Акрилик
Производи во категоријата