.

.

Lepton Букви Е на латиница Cufflinks За Mens Антички Сребро Позлата Круг Писма E ткаенината линкови Мажите риза ракав Cufflinks

Lepton Букви Е на латиница Cufflinks За Mens Антички Сребро Позлата Круг Писма E ткаенината линкови Мажите

DEN 322.00
DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница.се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на големо и OEM,ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде најдобра цена!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LEPC0233
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
LEPTON
Обликотшема:
писма
Квалитет:
Висок квалитет
Cufflinks Функција:
писмо cufflinks
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Главната Боја:
Античкиот Сребро Позлата
Примена:
Мажите Француски Кошула
облик:
Круг Писма Cufflinks
Состојба:
најновите
is_customized:
Yes
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо фабрички цени
Име:
Букви од азбуката cufflinks
Производи во категоријата