.

.

Racmmer 2018 Дише Велосипедизам Џерси ПРО ФИТ Лето Mtb Велосипед Облека Велосипед Краток Maillot Ciclismo Sportwear Велосипед Облека

Racmmer 2018 Дише Велосипедизам Џерси ПРО ФИТ Лето Mtb Велосипед Облека Велосипед Краток Maillot Ciclismo Sportwear

DEN 629.00
DEN 1103.52

Од стоката
Во магацинот

Ако Нешто се Направи Што не се Задоволни Или Лути,ве Молиме Контактирајте со Нас Директно Пред да Замине Повратни информации,Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да Ги Решаваат проблемите Додека не ги Задоволи.
ТКАЕНИНИ
Велосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На Спортот
СТРАНА ТКАЕНИНА
Страна Ткаенини : Large Grid Ткаенина. Ве молиме Помогнете да прашам Повторно,ви Благодарам Многу. Во Текот На Работното Време, Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро,Ако Тоа Не Е Работен Ден, Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Да Бидете Трпеливи И Значително Да Ни Даде Малку Повеќе Време, Не Само Да Ја Напушти Неутрален Или Негативен Feeback Без Комуникација, Ви Благодарам За Вашата Соработка И Разбирање. Како Ние Се Стремиме Да Се Обезбеди Меѓусебна И Позитивни Трансакции 3.Крои Дизајн,Добро Истегнување. Доколку Ставката што Сте Ја Примиле Е Unacceptably Како Дефектни, Прекината, Или М issing , Pls да не Известите во Рок од 3 Дена од денот На Испорака. Ние Ќе Одговориме На Вашите Прашања Во Редот Што Се Добиени.Ако Ви се Задоволи Со Објектот, ве Молиме Љубезно им Помогне да се Остави Posive Повратни информации ( 5 Ѕвезди ) За Нас, Ова Е Добра Поддршка И Многу Важно За Нас
. Обично Ќе Брод во Рок од 7 работни дена Откако ја прими цел. Ретки Предмети И Големи Нарачки Може да Потрае Малку Подолго време.
ДЕКОЛТЕ
Бренд Moden Дизајн
STITCHE
Крои Различни Ткаенини Заедно,Имаат Подобра Функционалност
ЗАДНИОТ ЏЕБ
Постојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што Треба
ПАТЕНТ
Use Hidden Мазна Патент
HEMLINES
На Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
RACMMER
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Број На Модел На:
#18DX02
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Место на Потекло:
Кина
Јака:
О Деколте
Производи во категоријата