.

.

Eslieb Домот Customed направени Vestidos Де Novia Свадба Фустани 2018 Вистински Фото Свадба Фустани Чипка Едноставна Свадба Наметки YE001

Eslieb Домот Customed направени Vestidos Де Novia Свадба Фустани 2018 Вистински Фото Свадба Фустани Чипка Едноставна

DEN 20131.00
DEN 33552.00

Од стоката
Во магацинот


+

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
YE001
Половината:
Империја
Воз:
Капелата Воз
Назад Дизајн:
Копче
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Бренд Име:
Eslieb
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Чипка,Appliques,Sashes
is_customized:
Yes
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Назад Детали:
копчето back
Boning:
Yes
Вграден Градник:
Вграден Градник
превозот време:
5-7 Работни Денови
Превозот начини:
DHL ,EMS,Fedex
Производство место:
Zhongshan,Кина
слика:
100% Реално
Производи во категоријата