.

.

2017 Природни Опал Opalite Agates камен кварцен кристал монистра нараквици за жените круг монистра хривнија pendant гроздобер накит

2017 Природни Опал Opalite Agates камен кварцен кристал монистра нараквици за жените круг монистра хривнија

DEN 57.00
DEN 57.12

Од стоката
Во магацинот


Овие слики се само за ваша референца, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
превозот време :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус30 - 90working дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail25-60 работни дена
E-Пакет-10-30 работни дена
EMS-5-12 работни дена
DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена
answer : ___________________________ note :
1.повеќе од$5, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно.
2.помалку од$5, испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно.
3.повеќе од $120, испраќаат преку Изразуваат слободно.
4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
љубителите'
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
vxx
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
CCHGM
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер
Производи во категоријата